ACTIVE CARROT /

sklep internetowy dla aktywnych

Active carrot to nowy sklep dla ludzi aktywnych, nowoczesnych, zakręconych i nie bojących się wyzwań. Można w nim znaleźć motywujace gadżety, niepowtarzalną odzież fitness oraz profesjonalne kosmetyki. Naszym zadaniem było przygotowanie dopasowanego do branży logo oraz funkcjonalnego sklepu internetowego, który umożliwi szybkie i wygodne zakupy.

  • KLIENT

    ALSEL STUDIO realizacja
  • ZAKRES PRAC

    logo / sklep internetowy / wizytówka

  • ZOBACZ ONLINE

ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja

POZYTYWNIE
ZAKRĘCONE LOGO /

Zależało nam na podkreśleniu dynamizmu i sportowego charakteru sklepu. Pamiętaliśmy również o pokładach pozytywnej energii, która, w sposób posredni, sprzedawana jest w sklepie. Z tego połączenia powstał sygnet pozytywnie zakręconej marchewki dopasowany do geometrycznego fontu.

WIZYTÓWKI /

Niech wieść o nowym sklepie roznosi się wśród aktywnych! Stworzyliśmy proste, nowoczesne wizytówki z adresem sklepu, które mozna wręczać w biegu, podskokach, marszu...w każdej aktywnej sytuacji.

ALSEL STUDIO realizacja

SKLEP
INTERNETOWY /

Naszym głównym zadaniem było stworzenie sklepu internetowego. Postawilismy na prostotę i ponadczasowe, nowoczesne barwy- biel i czerń. Dzięki temu wygląd strony nie odciaga oczu klientów od kolorowych, designerskich produktów.

ALSEL STUDIO realizacja

RESPONSYWNY
UKŁAD /

Sklep internetowy doskonale wyświetla się na każdym urządzeniu. Nieważne czy robisz zakupy za pomocą smartfona, tabletu, czy laptopa sklep dostosowuje się do twojego urządzenia.

ALSEL STUDIO realizacja

INTUICYJNE
ZAKUPY /

Możesz łatwo konfigurować produkty, wybierając rozmiar lub kolor. Sklep umożliwia błyskawiczne składanie zamówień, wybór rodzaju dostawy, płatności oraz używanie kuponów rabatowych.

ALSEL STUDIO realizacja

ZAWSZE
NA BIEŻACO! /

Integracja z Instagramem oraz Newsletterem, pozwala w wygodny sposób informować klientów o aktualnych wydarzeniach, nowościach oraz promocjach.

ALSEL STUDIO realizacja

SKLEP W PEŁNEJ
ROZMIARÓWCE /

Sklep został dostosowany również do małych i wąskich rozmiarów ekranów, co pozwala zamawiać produkty na każdym ekranie..i bez przerywania aktywności fizycznej

ALSEL STUDIO realizacja

AKTYWUJ
SWOJĄ FIRMĄ!