AJH media

Rebranding marki
oferującej rozwiązania
technologiczne

Elementy projektu:

Stara strona www
Nowa strona www
Stara strona www Nowa strona www
Stara strona www
Nowa strona www

o projekcie

Multimedia w biznesie

AJHmedia jest dostawcą rozwiązań multimedialnych: systemów Digital Signage, ekranów LED, infokiosków, systemów wideokonferencyjnych oraz rozwiązań Customer Experience Management. To także projekt z misją, którego celem jest dostarczanie rozwiązań multimedialnych umożliwiających pełną integrację oprogramowania, urządzeń i systemów.

Rebranding

Wraz z dynamicznym rozwojem AJHmedia stała się firmą bardziej świadomą - przyszedł więc czas na odświeżenie wizerunku. Celem rebrandingu było zaktualizowanie i dostosowanie już istniejących informacji i wartości do potrzeb i oczekiwań konsumenta. Przekaz musiał być przyjemny wizualnie i łatwy do zrozumienia.

Pierwszym etapem prac nad nowym wizerunkiem firmy było stworzenie logo i identyfikacji wizualnej.

Stona www

Przed stworzeniem systemu wizualnego stworzyliśmy prototypy strony www aby poprawić strukturę i hierarchię informacji na istniejącej wersji witryny. Zadbaliśmy również o to, aby makiety odzwierciedlały sposób poruszania się użytkownika po interfejsie.

Głównym celem było wyjaśnienie szczegółów dotyczących oferowanych produktów w jak najbardziej przystępny sposób. Ponieważ podstrony są bogate w informacje, wyzwaniem było przedstawienie zawartości tak, aby była atrakcyjna, ale nie przytłaczająca.

Ilustracje
i ikony

Aby ubogacić stronę AJHmedia stworzyliśmy również zestaw dedykowanych ikon i ilustracji. Graficzne przedstawienie produktów pozwala uspójnić ofertę oraz sprawić, że skomplikowane procesy stają się przejrzyste i miłe dla oka.

Profesjonalne podejście

Tworzymy skuteczne strony www.

wycena

Pierwszy krok do nowego projektu

Napisz, czego potrzebujesz, a my postaramy się jak najszybciej wrócić do Ciebie z wyceną.
Nie masz cierpliwości?
Zadzwoń!
Potrzebujesz szczegółowej
wyceny?