o
 • STRONY INTERNETOWE /

  Stawiamy na estetyczne i skuteczne rozwiązania. Nowoczesne Strony intertnetowe.

  Tworzymy strony internetowe, które pomagają w sprzedaży produktów oraz usług. Projekt graficzny oraz funkcje strony www, dostosowujemy do branży oraz potrzeb naszych klientów, budując wyjątkowy i przemyslany wizerunek firmy.

RESPONSYWNA TECHNOLOGIA

Doskonałe wyświetlanie strony
na każdym urządzeniu

Strona internetowa która prezentuje się świetnie, bez względu na wielkość ekranu na jakim jest przeglądana. Nie ma znaczenia czy użytkownik korzysta z laptopa, tabletu czy smartfona, specjalny elastyczny układ Twojej strony www będzie zawsze doskonale czytelny.

NOWOCZESNY PROJEKT

Idealnie dopasowany
do Twojej branży.

Świetny wygląd, intuicyjna nawigacja. Wygląd strony www starannie dostosujemy do Twojej branży. Twoja strona internetowa będzie efektowna i przemyślana.

WYGODNA
EDYCJA STRONY

Klik. I robisz co chcesz.

Wyposażymy Twoją stronę w najpopularniejszy na świecie, przejrzysty panel CMS Wordpress. Z łatowścią dodasz zdjęcia, dowolne informacje oraz rozbudujesz stronę o dodatkowe funkcje.

OPYMALIZACJA DLA GOOGLE

Osiągniesz wyższe pozycje w wyszukiwarce.

Zgłosimy Twoją stronę do wyszukiwarki Google, zoptymalizujemy jej tytuł, opisy zdjęć i grafik oraz zadbamy o prawidłowe linkowanie i szybkość ładowania strony.

DODATKOWO OTRZYMUJESZ/

Wraz z nową stroną internetową otrzymasz wyjątkowy pakiet usług i narzędzi, które umożliwią Tobie wygodne i skuteczne działanie w internecie.Hosting oraz email

Hosting strony oraz firmowa skrzynka email - 1 rok

Domena internetowa

z rozszerzeniem:
pl, com, eu - 1 rok

Dostosowanie do RODO

Strona spełniająca wymogi dyrektywy RODO

Optymalizacja GOOGLE

Zgłoszenie strony do Google + podstawowa optymalizacja

Zabezpieczenie strony

Przed włamaniami i atakami hakerskimi

Gwarancja i pomoc

W przypadku jakichkolwiek problemów ze stroną - 1 rok

Szkolenie z obsługi

Systemu CMS Wordpress (zarządzania i edycji strony)

Połączenie z Social Media

Aktywne linki do Facebooka, Instagrama oraz You Tube.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Wybierz stronę internetową, która spełni oczekiwania Twojej firmy.

Tel. 537 354 354
ZOSTAW NUMER TELEFONU
Oddzwonimy i pomożemy wybrać najlepszą stronę internetową dla Twojej firmy.

Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi
 • Czy istneje możliwość współpracy na odległość?

  Współpracujemy zdalnie z klientami z Polski oraz całego świata. Wszelkie materiały przesyłamy sobie wzajemnie za pomocą poczty email lub chmur typu WeTransfer, korzystamy z komunikatorów np. Skype, dzięki któremu przeprowadzamy także szkolenie z obsługi panelu strony internetowej i dodatkowych fuknkcjonlaności.

 • Czy mogę rozbudować stronę internetową w przyszłości?

  Wybierając stronę opartą o system CMS możliwości rozbudowy w przyszłości są praktycznie nieograniczone. Możemy łatwo dodawać kolejne podstrony oraz dodatkowe funkcje. Strona może się rozwijać wraz z firmą.

 • Mam starą stronę internetową, czy możecie ją przerobić?

  Zależy od wieku starej strony oraz technologii w jakiej została zaprojektowana. W związku z dynamicznym rozwojem technlogii przerabianie starej witryny jest procesem bardzo czasochłonnym i problematycznym. Dlatego w większości przypadków również nieopłacalnym.

 • Czy będę mógł samodzielnie dodawać informacje na stronie www?

  Tak. Wygodny i intuicyjny panel systemy CMS Wordpress umożliwia łatwe dodawanie zdjęć, treści oraz aktualności na stronie internetowej.

 • Ile trwa wykonanie strony internetowej?

  Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej uzależniony jest od wybranej opcji. Pakiet MINI tworzymy w ciągu 7 dni roboczych. Pakiet Optymalny do 14 dni roboczych, natomiast pakiet Indywidualny to okres do 30 dni roboczych.

 • Czy otrzymam gwarancję na wykonaną stronę internetową?

  Tak. Na nasze strony dajemy 12 miesięcy gwarancji oraz świadczymy bezpłatną pomoc techniczną przez cały okres gwarancji. Dodatkowo wykonujemy pełną kopię bezpieczeństwa wszystkich stron które tworzymy.

TWORZYMY SKUTECZNE STRONY WWW/