SZKÓŁKA PERS /

Gospodarstwo rolno-szkółkarskie

Cel? Zielone drzewa i krzewy przez cały rok. Wykonanie? Szkółka Pers. Szkółka PERS łączy dwa pokolenia i ponad 30 lat doświadczenia w branży. Współpracuje z centrami ogrodniczymi, sadownikami i architektami krajobrazu. W .... roku postanowiła nawiązać współpracę również z nami. Nasz cel? Budowa nowego wizerunku. Mimo, że mówią: „starych drzew się nie przesadza”...

  • KLIENT

    ALSEL STUDIO realizacja
  • ZAKRES PRAC

    logo / wizytówki / teczki ofertowe / strona internetowa

  • ZOBACZ ONLINE

LOGO
WYKIEŁKOWAŁO /

Zasialismy wiele pomysłów aż wykiełkował jeden, najlepiej oddający charakter firmy. Nawozilismy je odpowiednią typografią i żywą, naturalną kolorystyką, aby bez problemów mogło reprezentować Szkółkę przez wiele lat.

ZAPROSZENIE
DO ODWIEDZIN /

Aby ułatwić klientom kontakt ze szkółką wykonaliśmy poręczne wizytówki. Promienie słoneczne idealnie odbijają wybiórczy lakier UV, którym uszlachetnione zostały wizytówki.

Szkółka PERS łączy dwa pokolenia, dlatego zdecydowaliśmy się na dwa rodzaje wizytówek - poziome (te tradycyjne) i pionowe (te bardziej nowoczesne).

ALSEL STUDIO realizacja

WYTRZYMAŁE
TECZKI /

Nasz klient świetnie zna sie na drzewach, my doskonale znamy się na papierze. Zaprojektowalismy dwubigowe teczki ofertowe na grubym papierze o gramaturze 350g, aby wytrzymały nawet największe nawałnice dokumentów.

DOSKONAŁY WIDOK
NA KAŻDYM EKRANIE /

Ilu klientów tyle upodobań. Dzięki responsywnej stronie każdy z nich może przeglądać witrynę na ulubionym urządzeniu. Zadbaliśmy o to, aby dobrze wyświetlała się na ekranie każdej wielkości.

ALSEL STUDIO realizacja

Responsywna wersja mobilna pozwala na przeglądanie strony internetowej Szkólki PERS również na łonie natury.

CHCESZ ABY TWOJA FIRMA ROZKWITŁA?

T. 537 354 354 | biuro@alselstudio.plul. Cienista 3 | 60-587 Poznań