RUDZIENKA.PL /

Bądź swoją własną inspiracją!

Agata jest instruktorką fitness i trenerką personalną. Codziennie motywuje i daje pozytywny wycisk na zajęciach grupowych, m.in. Fit and Jump, Pilates, Zumba czy Aktywna Mama. Swoją energię przekazuje również najmłodszym podczas zajęć na trampolinach. Od kilku lat prowadzi bloga, na którym zachęca do zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania czasu. Naszym celem było opakowanie ogromnej dawki zapału, energii i motywacji, którymi cechuje się Agata, w dynamiczną identyfikację wizualną oraz całkiem nową szatę graficzną bloga i strony internetowej.

  • KLIENT

    ALSEL STUDIO realizacja
  • ZAKRES PRAC

    logo / identyfikacja wizualna / gadżety reklamowe / materiały poligraficzne/ strona www / blog

  • ZOBACZ ONLINE

ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja

AKTYWNY
WIZERUNEK /

Praca nad nowym wizerunkiem rozpoczęła się od projektu logo. Sprostanie wymaganiom było nie lada wyzwaniem. Po wielu szkicach i koncepcjach udało się skonstruować dynamiczny sygnet dorównujący tempa trenerce fitness. Całość wzbogaciliśmy nieco szalonym, skocznym fontem.

WIZYTÓWKI /

Razem jest łatwiej osiągać wyznaczone cele. Stworzyliśmy wizytówki dzięki której łatwo mozna dowiedzieć się w czym specjalizuje się Agata i jak się z nią skontaktować. W warstwie wizualnej postawiliśmy na skosy oraz motyw trójkątów, nawiązujący do nowego logo.

ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja

GRAFIK ZAJĘĆ /

Strona internetowa rudzienka.pl przeznaczona jest dla osób aktywnych, zabieganych i pozytywnie zakręconych. Przygotowaliśmy grafik zajęć, który uporządkuje wszystkie fitnessowe plany i nie pozwoli zapomnieć o treningu.

ALSEL STUDIO realizacja

CODZIENNA
DAWKA MOTYWACJI /

Dobrze wiemy jak ciężko jest się zmotywować do działania. W oparciu o nową identyfikację stworzyliśmy Rudzienkowe gadżety fitness zachęcające do aktywnego spędzania czasu.

ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja

STRONA -
WIZYTÓWKA /

Stworzyliśmy prostą, przejrzystą stronę - wizytówkę, dzięki której błyskawicznie można przeneiść się do wybranej sekcji, dowiedzieć się więcej o trenerce lub znaleźć dane kontaktowe

ALSEL STUDIO realizacja

Dla osób aktywnych ważna jest mobilność. Dzięki responsywnej stronie szybko i wygodnie można sprawdzić fitnessowe nowinki, nowe wpisy na blogu i grafik zajęć bez siadania przed komputerem na kanapie w domu.

ALSEL STUDIO realizacja

Rudzienka.pl to przede wszystkim blog fitnessowy i lifestylowy. Stworzyliśmy prosty, czytelny i nowoczesny szablon, spójny z całą identyfikacją, który pozwala na przeglądanie bloga w każdych warunkach.

ALSEL STUDIO realizacja

MEDIA
SPOŁECZNOŚCIOWE /

Dla kreatywnych ważne jest dzielenie się motywacją i swoimi osiągnięciami poprzez media społecznościowe. Do strony oraz bloga podpieliśmy profil Rudzienki na instagramie, aby podczas przeglądania strony móc być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Dzięki ikonom w stopce szybko można przejść do fanpaga na facebooku z każdej podstrony bloga.

ALSEL STUDIO realizacja

"NIE CZEKAJ NA ZMIANY.
ONE SAME NIE PRZYJDĄ"