GABINETY
OSIEDLE MARCELIN /

Opieka medyczna dla całej rodziny

Gabinety Osiedle Marcelin to gabinety medyczne łączące specjalistów różnych dziedzin medycyny, znajdujące się na spokojnym osiedlu w Poznaniu. Klientowi zależało na spójnym wizerunku, pasującym do branży medycznej i podkreślającym rodzinny charakter gabinetów

  • KLIENT

    ALSEL STUDIO realizacja
  • ZAKRES PRAC

    logo / wizytówki / teczki ofertowe / strona internetowa / rollup / ulotka

  • ZOBACZ ONLINE

ALSEL STUDIO realizacja

PRZYJAZNE
LOGO /

Gabinety lekarskie kojarzą się zazwyczaj z chłodnym, nieprzyjemnym miejscem. Chcieliśmy aby nowe logo było zaprzeczeniem stereotypów i kojarzyło się z miejscem przyjaznym, ciepłym i rodzinym.

WIZYTÓWKI /

Naszym klientom załeżało na przedstawieniu wszystkich danych kontaktowych oraz oferty Gabinetów, dzięki którym pacjenci łatwo i szybko umówią się na wizytę. Zdecydowaliśmy się na dwustronne wizytówki w standardowym formacie 9x5cm, pasującym do każdego portfela i wizytownika.

PEŁEN ZAKRES
INFORMACJI /

W celu przedstawienia szerszej oferty Gabinetów przygotowaliśmy dwustronne ulotki DL. Z pomocą mapki pacjenci bez problemu odnajdą Gabinety w sieci osiedlowych uliczek.

ALSEL STUDIO realizacja

NIEZBĘDNIK
PACJENTA /

Zaprojektowaliśmy teczki reklamowe, dzięki którym pacjenci w jednym miejscu schowają wszystkie recepty, wyniki badań, terminy wizyt i zalecenia lekarskie.

POCZEKAMY
ZOBACZYMY/

Nie każdy z pacjentów odwiedzających Gabinety wiedział o pełnym zakresie oferowanych usług lekarskich. Właśnie dlatalego powstał roll-up opisujący wszystkie specjalizacje. Dumnie stanął koło recepcji, gdzie oczekujący na wizytę pacjenci mogli się z nim zaznajomić...i od razu zapisać na wizytę u innego specjalisty.

ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja
ALSEL STUDIO realizacja

STRONA
INTERNETOWA /

Postawiliśmy na prosty, przejrzysty layout aby nie odciągać uwagi od treści strony www. Internauci łatwo znajdą dane kontaktowe oraz szczegóły dotyczące specjalizacji lekarzy pracujących w Gabinetach.

CHCESZ ZBADAĆ SWOJĄ MARKĘ?